Стільниці під умивальник із каменю. Акція!

Вітаємо всіх з усіма минулими січневими святами! А у нас стартує чудова акція! Пропонуємо Вам маленькі стільниці під умивальник з каменю у ванну кімнату за ціною від 100 $. Така міні-стільниця з натурального або штучного каменю красиво обрамить Ваш умивальник, буде служити додатковою полицею для всіх таких необхідних баночок з косметикою, ну і звичайно ж буде шикарним декоративним елементом інтер'єру Вашої ванної кімнати!

Стільниці під умивальник з каменю – красиво, акуратно та практично!

Якщо місця в санвузлі зовсім мало, але краси та затишку хочеться все одно, то такі мініатюрні стільниці під умивальник з каменю стануть для Вас просто порятунком. По-перше, виглядають вони суперськи. По-друге, бризки води, які неминучі, летітимуть не відразу на підлогу, а все-таки на стільницю. А це додає плюс до акуратності. Адже протерти бризки зі стільниці все-таки простіше, ніж витерти підлогу. А в третіх, як не крути, але зі стільницею у ванній кімнаті якось практично буде, ніж зовсім без неї. Навіть якщо стільниця зовсім маленька.

Наша компанія «Торговий Дім «Дюлон» може запропонувати Вам стільниці під умивальник із різного каменю. Це може бути і природний граніт, який зможе занурити Вас у свою історію, адже природа створювала його ще в далекі часи наших предків. Також це може бути натуральний мармур, стільниця з якого розповідатиме Вам про швидкоплинність часу. Адже матінка-природа і над красою цього каменю чаклувала протягом багатьох століть. Така стільниця з мармуру мотивуватиме Вас встати з ранку раніше і намагатиметься встигнути зробити максимум справ за день. Наше людське життя — це крапля в морі часу, тому потрібно прагнути багато чого встигнути. В тому числі і свій слід залишити на мармурі майбутнього)))

Мініатюрні стільниці під умивальник із каменю — це ще й ексклюзивно!

Ми мали честь виготовляти ексклюзивні стільниці під умивальник з такого каменю, як онікс и травертин. При цьому кожне наше наступне замовлення було оригінальним і неповторним. Якщо у Вас також виникла ідея створення мініатюрної стільниці з ексклюзивного каменю для невеликої ванної кімнати, звертайтеся. Будемо створювати красу разом)

І звичайно ж ми скажемо, що стільниці під умивальник з каменю не натурального, а штучного (кварциту) виглядатимуть не менш елегантно. При цьому догляд за ними буде зовсім простим. Так як за натуральним мармуром, оніксом і травертином, до речі, доглядати треба. Безліч зразків кварцового каменю Ви зможете подивитися у нашому офісі у Києві на вул.Васильківська, 30.

Сподіваємося, що після прочитання нашої невеликої статті, Ваше бажання оформити умивальник стільницею з каменю не тільки зміцнилося, а й збільшилося! А зробити замовлення на виготовлення міні-стільниці з каменю Ви можете, зателефонувавши нам на +380444943717, +380504109387.