Стільниці з мармуру

Барні стійки з мармуруСтільниці з мармуру для кухні, ванної кімнати або іншої кімнати вже давно стали класикою. Одні кажуть, що стільниці з мармуру це дуже дорого, і при цьому непрактично. Інші кажуть, що стільниці з мармуру – це найкраще, що можна вигадати для інтер'єру. Тому ми розповімо і про плюси мармурових стільниць, і про мінуси.
ПОДИВИТИСЯ НАШІ РОБОТИ

Стільниці з мармуру та їх переваги.

Стільниці з мармуру мають багато плюсів, але найголовніший із них — це унікальність. Натуральний мармур є елітним природним матеріалом. Кожна його жилка чи включення є неповторними. Адже природа «малює» на мармуровій породі багато століть, перш ніж цей матеріал буде видобуто, відполіровано і поставлено на склад імпортера. Привозять в Україну мармур з різних країн, тому кольорова гама досить широка. А це дозволяє підібрати вид мармуру безпосередньо під Ваш інтер'єр.

Багато дизайнерів і архітекторів дуже полюбили мармур за те, що будь-яке приміщення можна перетворити на витвір мистецтва, якщо додати в нього мармурову «нотку»:

  • кухонна стільниця з мармуру візуально збагатить кухонний гарнітур та підкреслить переваги обраного стилю інтер'єру;
  • стільниця з мармуру у ванній кімнаті сама собою вже створює «відчуття прекрасного»;
  • стільниця з мармуру під умивальник — це не просто гарне обрамлення важливого атрибуту ванної кімнати, а й додаткове місце для зберігання таких необхідних жіночих «штучок» та «бульбашок», використання яких дарує жінці почуття внутрішньої краси та досконалості;
  • стільниця з мармуру на барній стійці завжди говоритиме клієнтам закладу про гарний смак власника бізнесу; а барна стійка з мармуру у приватному домоволодінні стане одним із улюблених місць відпочинку своїх господарів;
  • стільниця з мармуру на журнальному столику стане окрасою вітальні, а якщо Ви захочете зробити журнальний столик повністю з мармуру, то наша компанія зможе виконати це Ваше бажання;
  • Ви можете замовити не тільки стільницю з шикарного мармуру, але й ніжки з мармуру для своїх столів, стільниці яких можуть бути, наприклад, скляними. Таке дизайнерське рішення додасть перчинки інтер'єру і радуватиме очі Ваших домочадців.

Недоліки стільниць із мармуру та способи боротьби з ними.

Основним недоліком у використанні стільниць із мармуру є пористість мармурового каменю. На практиці це помітно в тому, що на стільниці з мармуру, якщо її не доглядають, легко залишаються плями від фарбуючих харчових та інших продуктів. Не кожна господиня мріє про винні, кавові та багато інших плям на досить дорогій мармуровій стільниці. Саме тому вже давно придумані та користуються великою популярністю спеціальні засоби для догляду за мармуром та за виробами з цього красивого матеріалу. Ці засоби для мармуру створюють спеціальний захисний бар'єр, який не пропускає частинки харчових барвників у пори каменю. Мармур залишається чистим та захищеним на тривалий час, а Ваші нерви та гроші залишаються на місці.

Стільниці з мармуру – це один із основних напрямків у роботі нашої компанії. ТД ДЮЛОН займається виготовленням на замовлення стільниць з мармуру для кухні, для ванних кімнат, для барних стійок і т.д. Ми забезпечуємо нашим замовникам якісне виконання своїх замовлень у визначені договором терміни. А наші клієнти, у свою чергу, отримують повноцінну консультацію, ведення особистим менеджером їхніх проектів, і, найголовніше, своєчасне постачання продукції вищої якості та чудовий результат. Кожне наше замовлення по стільниці з мармуру можна вважати ексклюзивним, тому що натуральний мармур - камінь дуже фактурний та неповторний.

Для вашого натхнення показуємо невелику частину наших робіт з виготовлення та встановлення мармурових стільниць на різних об'єктах.

 Стільниці з мармуру. Наші роботи.

 

Для прорахунку стільниці з мармуру Ви можете зателефонувати нам за номерами телефонів +380504109387 та +380444943717.

Київ, вул. Васильківська, 30.