Стільниці з кварциту

Кухонна стільниця із кварциту Caesarstone 4260Стільниці з кварциту та їх переваги.

Кухонні поверхні – одні з найважливіших предметів меблів у будинку, адже за ними ми проводимо багато часу. Дуже важливо, щоб вони відрізнялися практичністю, надійністю та привабливим виглядом одночасно. Досягти такого з'єднання досить просто, для цього достатньо використати стільниці з каменю. Традиційно як матеріал для такої важливої ​​деталі кухні використовувався граніт або мармур. Але сучасні технології пропонують більш економний і водночас практичний варіант – кухонні стільниці. кварциту (Штучного каменю) . Вони мають цілу низку переваг, що і робить їх настільки популярними.
ПОДИВИТИСЯ НАШІ РОБОТИ

Першою і, напевно, однією з найважливіших причин, через яку споживачі вибирають стільниці з кварциту, можна вважати його ідеальну структуру в порівнянні з натуральним каменем, де, як правило, є внутрішні пори.

Другою перевагою, яка додає популярності цьому матеріалу, є широкі можливості для втілення дизайнерських рішень, оскільки стільниця з кварциту може бути виготовлена ​​практично в будь-якому кольорі з використанням різних фактур.

І третє, що відрізняє кварцову поверхню від мармурової – це її висока гігієнічність. Пояснюється така якість абсолютно гладкою та рівною поверхнею, на якій просто немає місця мікробам та бруду. Стільниця з кварциту також характеризується стійкістю до механічних ударів, на ній не утворюються подряпини та сколи.

Звичайно, не варто забувати і про довговічність стільниці з кварциту, що прослужить не один рік, не вимагаючи якихось особливих заходів для прибирання. Що цікаво, для очищення поверхні достатньо пройтися по ній вологою ганчіркою або кухонною губкою. Але найголовніша перевага, особливо актуальна у сучасному світі, – це екологічна безпека, якою характеризуються стільниці з кварциту. Саме така характеристика дозволяє успішно використовувати цей матеріал для кухонних поверхонь, які постійно контактують із харчовими продуктами.

Кухонні стільниці з кварциту – три правила вибору.

Сучасні виробники меблів пропонують споживачам широкий асортимент кухонних стільниць із кварциту (штучного каменю). Вони відрізняються не тільки кольором, фактурою, а й нерідко якістю самого матеріалу. Ідеальні стільниці – це не тільки правильно встановлені, що гармонують за кольором з рештою дизайну, але й грамотно підібрані. Тільки в такому випадку з'явиться можливість насолоджуватись усіма перевагами таких кухонних поверхонь. Професіонали рекомендують дотримуватися, як мінімум, трьох важливих правил при підборі стільниці з кварциту.

Правило перше – вибираємо «наживо»

Незважаючи на поширення комп'ютерних технологій, техніка не дає можливості передати кольори та відтінки кварциту, тому вибирати кварцовий камінь для стільниці слід, як то кажуть «наживо». Для цього можна звернутися в офіс нашої компанії "Торговий дім «Дюлон», де є всі актуальні зразки цього матеріалу. До речі, таке правило, крім того, що дозволяє підібрати максимально підходящий варіант, ще й дає можливість чіткіше уявити інтер'єр майбутньої кухні.

Правило друге – сім разів відміряй, один раз відріж

Запорукою гарної кухонної стільниці з кварцового каменю, без зайвих швів, можуть бути лише правильно розраховані розміри. Такий процес слід довірити виключно досвідченому фахівцю, щоб потім не шкодувати про необдумані рішення.

Правило третє – розумна економія

Безумовно, вартість кварциту дорожча за мармур, але підбираючи стільницю для кухні, потрібно пам'ятати, що вона не може бути дуже дешевою – низька її вартість свідчить про невідповідну якість матеріалу, тому економити потрібно з розумом. Стільниця з кварциту – недешеве задоволення, і водночас це внесок у довговічність використання Вашої кухні.

Стільниці з кварциту – особливості догляду.

Кухонні стільниці зі штучного кварцового каменю – одні з найпростіших у догляді. Вони не такі вибагливі, як натуральний камінь, тому жирні плями для них абсолютно не страшні.

При тривалій та небережній експлуатації стільниця з кварциту може втратити свій блиск. Втім, це зовсім не проблема, оскільки існують спеціальні засоби для полірування, за допомогою яких камінь знову набуде привабливого та розкішного вигляду. Важливо пам'ятати, що для очищення кухонної поверхні цього матеріалу можна використовувати миючі засоби.

Якщо Ви ще не зробили свій вибір, то запрошуємо Вас до нашого офісу — Київ, вул.Васильківська, 30, оф.505.

Будемо раді створити стільницю Вашої мрії!)

 Стільниці із кварциту. Наші роботи.