Стільниці з каменю для ванних кімнат

Стільниці з каменю для ванних кімнат вже давно перестали бути предметами розкоші. Не можна обійтися без поверхні, куди можна було б покласти свої улюблені шампуні, гелі, крему, щітки, губки і так далі. При чому це все має знаходитися на відстані витягнутої руки та проглядатися. Тому стільниці з каменю для ванних кімнат не заміняються в санвузлах. Камінь у вологих приміщеннях - це найпрактичніший матеріал для стільниць, тому що він не схильний до корозії від вологи, не дряпається, він приємний на дотик і буває різних кольорів.
ПОДИВИТИСЯ НАШІ РОБОТИ

Стільниці з каменю для ванних кімнат. Який камінь вибрати?

Матеріал, який використовують для стільниць для ванних кімнат, повинен не боятися води та бути стійким до вапняних відкладень. Це може бути граніт, мармур чи кварцит.

Найдешевшим видом каменю для стільниць у ванну кімнату є українська граніт. У принципі він є і одним із найпрактичніших. Єдиний недолік граніту – це його шпилька. Він легко колеться, але це не буде проблемою в умовах дбайливої ​​експлуатації стільниці. Ціна українського граніту товщиною 30мм коливається в межах 50-100 у.о за м2.

За зростанням ціни на камінь почесне 2-е місце після граніту займає мармур.

Мармур не всіх родовищ підійде для стільниць у ванну кімнату. Оскільки мармур – це осадова порода, його структура досить пориста. Тому, чим давнє родовище мармуру, тим щільнішим є камінь у цьому родовищі. Це мармур родовищ із Туреччини (але не всіх), Італії, Греції. Є родовища з добрими щільними мармурами та інших країнах. Ціна мармуру в товщині 30мм від 90-130 у.о. за м2. Є звичайно і дорожчі мармуру, такі як Россо Португало (ніжно-рожевий з переливом) та Тассосс (білий без вкраплень), але вони будуть не практичні для їхнього застосування у ванних кімнатах. До вибору мармуру для стільниць до санвузлів треба підходити дуже акуратно. Краще в даному випадку радитись із фахівцями (камнеобробниками). А ми (камнеобробники) все ж таки віддаємо перевагу гранітам і кварцитам для виготовлення стільниць з каменю для ванних кімнат.

Найпрактичнішим каменем для стільниці у ванну кімнату вважається кварцит. Забарвлення у кварциту всілякі, тому вибрати точно буде з чого. Якщо вибраного Вами декору кварциту не буде, то він може приїхати на замовлення. Ціна кварциту товщиною 20мм коливається в межах від 80,00 у.о до 250,00 у.о за м2. Найдорожчими завжди є кварцити, які імітують натуральний камінь (граніт або мармур).

Стільниці з каменю для ванних кімнат - це в будь-якому випадку відмінний вибір, незалежно від того, чи виберете граніт, мармур або кварцит.

Від чого залежить ціна стільниці із каменю для ванної кімнати?

Вище у нашій статті ми вказували ціни лише за сам камінь. До ціни за камінь додається ціна виготовлення стільниці, яка залежить від складності робіт. Також за додаткову плату можлива доставка та монтаж під ключ.

Для того, щоб розуміти, скільки коштує стільниця з каменю у ванну, потрібно знати її розміри, конфігурацію та спосіб монтажу.

— Розміри стільниць з каменю можуть бути різними: від 0,5 метра в довжину для мініатюрних ванних кімнат до 3-4 метрів для громадських туалетних кімнат. Ширина стільниці у ванній кімнаті зазвичай не перевищує 700мм. При ширині стільниці більше 700мм нею буде не зручно користуватися, тому що довжина рук у людини (навіть найвищої) не перевищує одного метра.

- Передній край стільниці з каменю для ванної кімнати може бути прямим та фігурним. Також і обробка торця у стільниці може бути різною за конфігурацією (прямою, округленою, фігурною).

— Монтаж може бути легко здійснений самим замовником, особливо якщо монтаж включатиме лише установку стільниці на тумбу. Якщо ж тумба під стільницю не передбачається, то в такому разі швидше за все Вам знадобиться допомога спеціалістів, тому що виріб потрібно встановити на кронштейни. Чим більше за розмірами стільниця, і чим більше планується на неї ставити різних аксесуарів та засобів гігієни, тим масивнішими повинні бути кронштейни. Для того, щоб цих кронштейнів не було видно, на стільниці з каменю передбачають підклеювання по передньому торцю або по передньому та бічному торцю, якщо стільниця проглядається з двох сторін.

Всі перелічені вище фактори впливають на ціну стільниці з каменю для ванної кімнати, як і на інші вироби з каменю.

Що робити, якщо Вам потрібна невелика стільниця з каменю для ванної кімнати?

Для того, щоб не переплачувати за камінь для стільниці, особливо якщо стільниця в санвузлі повинна бути зовсім маленькою, краще підібрати залишок від слябу каменю. Тобто потрібно знайти шматочок каменю, який підходить саме під розміри Вашої майбутньої стільниці. Також можна заздалегідь спланувати меблі і на кухню, і в санвузол, щоб куплений камінь використовувався для стільниць максимально ефективно. Таким чином, отримавши попередню консультацію від нашої компанії, ще на етапі проектування та замовлення меблів Ви зможете уберегти себе від зайвих витрат.

Не треба боятися дорожнечі стільниці з каменю для ванної кімнати. Ціна невеликої стільниці з каменю для дво-три-кімнатної квартири буде від 250 у.о. до 450 у.о. під ключ. Завжди можна вигадати, як здешевити виріб або навпаки зробити його більш функціональним. Звертайтесь до нас на етапі проектування і ми допоможемо оптимізувати витрати на Ваші покупки. Адже ми - Професіонали своєї справи.

наш офіс знаходиться за адресою: м.Київ, вул.Васильківська, 30, оф.505, де ми будемо раді бачити Вас незалежно від дня тижня.

А дізнатися ціни на стільниці з каменю для ванних кімнат Ви можете, зателефонувавши нам за номерами телефонів: +380444943717, +380504109387.

 Стільниці з каменю для ванних кімнат. Наші роботи.