Стільниці з граніту

Стільниця із Луковецького граніту

Кухонні стільниці з граніту є одними з найпоширеніших видів виробів із натурального каменю. Ці елементи інтер'єру часто зазнають впливу високих і низьких температур, піддаються механічним впливам. Тому так важливо, щоб стільниця була виконана з міцного та надійного матеріалу, здатного протистояти появі подряпин або інших слідів активної експлуатації.

Переваги гранітних стільниць на кухні.

Стільниці з граніту не вимагають особливого догляду, причому вони залишаються в тому ж вигляді, що і при покупці, через роки експлуатації. Граніт відрізняється підвищеною міцністю, що дозволяє не боятися шкоди від термічних та механічних впливів.

Стільниця з граніту на кухні – таємне бажання будь-якої господині, адже про більш елегантну, міцну та функціональну робочу зону не варто і мріяти.

Стільниці з граніту: колірні рішення.

Широкий діапазон природних відтінків гранітних порід дозволяють виконати будь-яке колірне рішення дизайну. Його красивий природний малюнок, фактура, а також фізичні якості виділяють граніт в розряд елітних матеріалів. Якщо говорити предметніше, то українські граніти є в основному темними, а от імпортних досить і світлих (білих, бежевих). Тому Ви абсолютно точно зможете підібрати для своєї стільниці з граніту найкращий варіант кольору.

Стільниця з граніту на кухні — це не лише красиво, а й дуже зручно. Граніт дуже міцний, теплостійкий та довговічний матеріал. Не складна в обслуговуванні та догляді така стільниця довго доповнюватиме Ваш сучасний кухонний інтер'єр як класичний, так і ексклюзивний.

І ще кілька слів. Звичайно стільниці з граніту варто розглядати не тільки для кухні. Стільниця з граніту у ванній кімнаті буде ознакою гарного смаку господині, вона додасть Вашій релакс-кімнаті особливого шарму та усамітнення з природою. Ви відпочиватимете тут як фізично, так і морально. А стільниці із граніту для зони барбекю є взагалі ідеальним рішенням, оскільки переживуть морози зимові абсолютно легко.

До речі, якщо Ви краєм вуха почули десь, що стільниці з граніту не можна встановлювати на кухні чи інших приміщеннях через радіацію, тоді Вам сюди.

Стільниці із граніту. Наші роботи.

Для прорахунку стільниці з каменю дзвоніть нам за номерами телефонів

+30444943717 та +380504109387!