Tравертин

Травертин та вироби з нього.

Наша компанія ТД Дюлон пропонує Вам травертин та вироби з нього!

У нашому каталозі представлено основні види травертинів, які завозять до України. Тут Ви можете побачити і заповнені епоксидною смолою травертини, і незаповнені, поліровані та неполіровані. Тому Ви зможете обрати саме той травертин, який необхідний Вашому інтер'єру чи екстер'єру. Але важливо врахувати, що монітор Вашого комп'ютера може не правильно відображати колір каменю, тому перед покупкою ми обов'язково рекомендуємо подивитися на камінь наживо.

Натуральний камінь травертин - Перехідна форма вапняку в мармур. Для таких метаморфоз обов'язково потрібний тиск протягом тисячоліть. Таким чином, спочатку вапняк переходить під тиском на травертин, а потім травертин протягом тисячоліть перетворюється на мармур. Тому травертин ще називають недозрілим мармуром. Травертин як і вапняк, і мармур складається з карбонатів кальцію. У світі мінералів це натуральне каміння представлене арагонітами. Вони і складають вапняний туф, також називається травертином.

Фізичні та хімічні властивості травертину.

Структура травертину може бути різною, оскільки залежить від місця зародження. Цілісні, монолітні породи з'являються у водоймах зі стоячою водою. А близькість водоспадів і сильні течії формують жовна, пористі камені. Їх також називають губчастими. Потоки води приносять масу елементів – листочки, водорості, скелети дрібних тварин, мушлі. Що більше таких елементів, то більше пористий камінь виходить на виході.

♦ Навіть щільний натуральний травертин найчастіше перестав бути твердим. Він легко ріжеться циркуляркою, будь-якою дисковою пилкою. Це пояснюється тим, що поблизу поверхні порода не переживає зрушення земних мас і не піддається великому тиску, а тому не твердне. Але все-таки іноді травертин декристалізується, стаючи твердим та щільним. Це відбувається в тих випадках, коли нові опади карбонату проникають у пори породи, що раніше утворилася. У результаті заповнюються всі пори. 

♦ Міцність травертину також покращує час. Кам'яна поверхня ущільнюється під час взаємодії з повітрям. Тому коли вироби з осадової породи старіють, то заразом і зміцнюються. Саме цим можна пояснити, що багато стародавніх побудов з травертину ми можемо побачити і донині. Травертин стійкий до перепадів температур і не вбирає вологу. Саме тому його часто використовують для облицювання вуличних об'єктів. Найзносостійкішими прийнято вважати темні породи травертинів.

♦ Достоїнствами травертину також можна вважати екологічність та довговічність. Він не гниє, не горить, не іржавіє і не боїться морозів. 

Застосування травертину.

Ціна на травертин менша, ніж на його найближчого конкурента (мармур). При цьому естетичні та практичні властивості дуже схожі.

♦ Плитка з травертину може використовуватися для облицювання як усередині, так і зовні приміщень.

♦ Облицювання арок, колон, сходів.

Використання травертину як сировину для тротуарної плитки.

♦ У ванних кімнатах плитку з травертину застосовують для облицювання підлоги та стін. Наша компанія також виготовляла з травертину стільниці під умивальник із цього «затишного» каменю.

 

Офіс нашої компанії ТД Дюлон знаходиться у Києві на вул.Васильківська, 30. Будемо раді зустрічі з Вами та втіленню Ваших ідей з травертину в реальність!