Мармур (натуральний камінь)

Мармур – шляхетний камінь.

Мармур - натуральний камінь, гірська порода, що складається з кальциту CaCO3. Утворення мармуру - результат так званого процесу метаморфізму: під впливом певних фізико-хімічних умов структура вапняку (осадова гірська порода органічного походження) змінюється, і в результаті народжується мармур. Назва каменю походить від давньогрецького μάρμαρος «Білий камінь, що сяє камінь».

Величні переливи та чудові малюнки на зрізах мармурових слябів відразу дають ясне розуміння, що перед поглядом знаходиться шляхетний камінь. Плавні переходи кольору, або поздовжні лінії, або хвилі, або благородна мозаїка мінералів - все це в поєднанні чудово виглядає і завжди викликає хвилю захоплення, надаючи Вашому помешканню благородний і розкішний вигляд.

Використання мармуру в інтер'єрі.

Шляхетні переливи цінної породи та свічення кристалів усередині каменю навіть за природного освітлення. Камінь, який додасть розкіш будь-якому приміщенню і спокійно стане однією з провідних персон Вашого інтер'єру. Мармурове підвіконня надасть вікнам величний вигляд і стане комфортною та надійною зручністю, тому що витримує високі навантаження. А мармурова стільниця стане неповторною функціональною розкішшю, яка додасть індивідуальності Вашій кухні. Мармурові столи та столики стануть чудовим атрибутом комфортних сімейних обідів та званих вечерь. А мармурові сходи ненав'язливо вкажуть на чудове почуття смаку господарів будинку. Камін з мармуру стане унікальною перлиною Вашої оселі, неповторною і єдиною у своєму роді, тому що натуральний малюнок мармурового зрізу індивідуальний і неповторний.

Натуральний мармур та вироби з нього від ТД ДЮЛОН:

Офіс нашої компанії знаходиться у Києві на вул.Васильківська, 30. Завжди будемо раді зустрічі з Вами!