Санта Маргарита

Santa Margherita виготовляється на однойменній фабриці TM «Santa Margherita» за технологією Breton SpA. Компонентами можуть бути як граніт, мармур, кварцовий пісок, так і напівдорогоцінні або навіть дорогоцінні мінерали або метал. Завдяки особливостям обробки та 90% натурального складу камінь Santa Margherita еволюціонував з бюджетного в дорогий, гідний поваги високохудожній, затребуваний професіоналами в галузі будівництва матеріал агломерат. Вперше перед богемною публікою та авторитетними дизайнерами камінь був відрекомендований ще далекого 1966 року у вигляді агломрамору та кварцу.

Наша компанія ТД Дюлон представляє Вам колекцію Santa Margherita Quartz.

Кварцовий камінь Santa Margherita та вироби з нього.

Кварцит Santa Margherita багатий різноманітністю фактур та структурних забарвлень. Кварцовий агломерат на 96% складається з натуральної кам'яної крихти, а решта 4% - це поліефірні смоли та карбонат кальцію для скріплення матеріалів. Вакуумні обробки дозволяють матеріалу набувати дивовижної фортеці. Для штучного каменю Санта Маргарита додатковою перевагою є широкий вибір малюнка, візерунка, зернистості та кольорів. Для даного агломерату не існує рідкісних відтінків - все залежить від пігменту, що входить до складу.

Штучний камінь Santa Margherita Quartz має масу переваг у застосуванні та використанні:

- Міцність найтонших деталей і простота використання;

- Прекрасний і нестаріє зовнішній вигляд;

- Простота у догляді - агломерат не вимагає особливої ​​уваги і легко очищається завдяки рівній поверхні, що не має запахів;

- Штучний камінь легко опирається зовнішнім механічним пошкодженням, а значить, безслідно витримує значні навантаження.

Сучасні дизайнери оцінили переваги штучного каменю, таким чином він набув широкого застосування та достатньої популярності в останніх інтер'єрних колекціях. Дизайнери часто віддають перевагу штучному каменю натуральному з багатьох причин. Широка палітра та цілий спектр різноманітних варіацій та колірних рішень дає можливість створювати абсолютно неповторні інтер'єри. Можна імітувати натуральний камінь із його природним візерунком, а можна виконати абсолютно унікальну поверхню, у тому числі чіткі копії дорогих кам'яних слябів. Ще одна причина переваги штучного каменю сучасними дизайнерами полягає ще й у тому, що штучний камінь піддається трьом видам полірування: матовому, напівглянцевому та глянцевому. Крім того, кварцовий агломерат відрізняється легкістю. Він не створює такого навантаження на стіни, як натуральний аналог. Обробка матеріалу виключає потребу у спеціальному покритті або ламінуванні, оскільки матеріал є однорідною структурою. Цілісність штучного каменю важко порушити, він легко протистоїть механічним ушкодженням, що підвищує якість цього матеріалу.

Зразки кварцового каменю Santa Margherita Ви можете подивитися у нас у офісі у Києві на вул.Васильківська, 30.

Будемо раді виготовити для Вас стільниці, підвіконня, сходи і багато інших вироби із кварциту Санта Маргарита!