Samsung Radianz

Штучний камінь Samsung Radianz – унікальний, міцний та надійний матеріал.

Камені Samsung Radianz мають у складі натуральний мінерал кварцит, високоякісну поліефірну смолу та пігмент. Це дозволяє створювати якісний функціональний камінь із чудовими візерунками.

Кварцовий камінь Samsung Radianz:

♦ має чудову опірність забрудненням та механічним ушкодженням,

♦ зберігає чудовий зовнішній вигляд навіть після тривалого використання.

♦ має високу термостійкість та тепловіддачу,

♦ не гігроскопічний.

Різноманітність та широка кольорова гама, а також спектр відтінків та насиченості кольору дадуть можливість втілити в життя Вашу найсміливішу ідею та задовольнити Ваші дизайнерські фантазії. Різні варіації зернистості, розлучень і хвиль, свічення та приглушення сяйва текстури каменю відкриють політ натхнення та творчої фантазії.

Кварцит Samsung Radianz та вироби з нього.

Кварцовий камінь Samsung Radianz від відомого бренду Samsung стане чудовим та природним доповненням Вашого інтер'єру. Його неповторні переливи та гра світла всередині каменя приємно потішать своєю міцністю та надійністю. Його довговічна правильна служба і висока зносостійкість при чудовому стані навіть через роки дадуть змогу почуватися впевнено та надійно. Кварцит Samsung Радіанз може контактувати із харчовими продуктами. Він є екологічно безпечним та важко пальним матеріалом. Це дозволяє застосовувати його у місцях масового скупчення людей.

Технологія виробництва кварцового каменю Radianz усуває наявність перепадів кольорів, що важливо, наприклад, при облицюванні великих обсягів площ. Декор дозволяє без проблем поєднувати великі розміри кварцових плит (3130*1530мм) без перепаду малюнку та текстури.

Саме тому кварцит Samsung Радіанз ідеальний для застосування в місцях з високим навантаженням. Стільниці для ресторанів та кафе, барні стійки для розважальних закладів та кав'ярень, стійки-ресепшн для бізнес-центрів, а також облицювання стін та підлоги всередині приміщень – всі ці вироби з кварциту Samsung Radianz легко зможуть витримати щільний наплив відвідувачів.

кам'яна стільниця з Samsung Radianz буде чудовим, практичним, зручним та стильним рішенням для кухні та не втратить свій вигляд навіть після тривалого використання. Кам'яний підвіконня витримає високе навантаження та додасть Вашому інтер'єру вишуканості та елегантності. Кам'яні стільниці для ванн додадуть особливу розкіш та шарм інтер'єру, кам'яні. сходи та сходи додадуть неповторну пишність будинку, а ексклюзивні офісні меблі та полиці з кварциту будуть чудовою виграшною ідеєю та підкреслять Ваш смак.

Наша компанія ТД Дюлон із задоволенням виготовить для Вас на замовлення будь-які вироби із кварциту Samsung Radianz.

наш офіс незмінно знаходиться за адресою: м.Київ, вул.Васильківська 30.