Цезарстон

Кварцовий камінь Caesarstone - це улюблений матеріал дизайнерів, який має унікальні властивості. Цезарстоун - це

  • першість у галузі кварцового каменю;
  • стійкість до пошкоджень та подряпин;
  • жароміцність;
  • захист від забруднень та плям;
  • догляд без особливих зусиль;
  • унікальна кольорова гама;
  • краще, ніж натуральний камінь!

Нижче представлена ​​складська колекція декорів кварциту Caesarstone, а також декори, які можна привезти на замовлення.

CAESARSTONE Classico (складська програма)

Фотографії Caesarstone у слябах дивіться тут.

Ви легко можете використовувати кварцит Цезарстоун для виготовлення стільниць кухню і в ванну кімнату, Для облицювання підлог та стін, для виготовлення сходів для сходів та багато інших виробів з каменю. Високі експлуатаційні якості кварциту Цезарстоун дозволяють його використовувати в будь-яких приміщеннях, навіть якщо це лабораторія, медичний або дитячий заклад.

CAESARSTONE Classico (на замовлення)

CAESARSTONE Concetto (на замовлення)

Хочемо нагадати, що фотографії декорів кварциту на моніторі комп'ютера можуть спотворюватися, тому запрошуємо Вас до нашого офісу для більш детального ознайомлення з цим красивим каменем. Наш офіс знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 30, оф.2.309. Ми завжди раді відвідувачам і завжди із задоволенням пригостимо Вас чашкою ароматного чаю чи кави.

Склад цього каменю також знаходиться у Києві. Тому при необхідності можна буде подивитися на вибраний Вами колір кварциту не тільки на маленькому зразку, а й у слябі у всій його величині та красі. Особливо це актуально при виборі декорів з імітацією натурального каменю, де розташування розгонистих жил складно розглянути на маленькому зразку, зате все одразу стає зрозумілим, коли дивишся на сляб.