Belenco

Кварцовий агломерат Belenco має низку переваг. Камені Belenco мають високу зносостійкість, що дозволяє їм бути довговічними, а також практично, стильно і природно прикрашати інтер'єр Вашого будинку. Кам'яні поверхні Belenco співслужать чудову службу, не вимагаючи особливого догляду, оскільки вони досить невибагливі у використанні та прості у користуванні.

Багатий вибір серед палітри та текстури каменю, відтінків та насиченості кольору, різних варіантів зернистості та фактури каменю дають можливість віддати свободу Вашій думці та дизайнерському рішенню. Функціональна елегантність каменю, його природна краса та неповторний малюнок збережуть його актуальність та сучасність на довгі роки, а розкішне свічення натурального кварцу у ваших інтер'єрних рішеннях сяятиме так само, як і в перший день. Приймайте кам'яні рішення у Ваших творчих інтер'єрах – прикрашайте будинок камінням.

Кварцит Belenco та вироби з нього.

Peker Surface Designs Inc. була створена в організованій промисловій зоні Manisa із закритою площею 19 тисяч квадратних метрів та відкритою площею 36 тисяч квадратних метрів для виробництва поверхонь Belenco® Quartz Surfaces.

Завод, який було відкрито 10 грудня 2011 року, зведено за найпередовішою технологією італійської компанії Breton SpA, що веде у світі з виробництва природного та композитного каменю, у повністю автоматичних залах.

Виробництво кварцового каменю Belenco поєднує в собі новітні технології та високу якість, ґрунтується на місії покращення якості життя та демократичної політики, що веде до того, щоб ціна на кварцові вироби була доступна людям з будь-яким рівнем доходу. Ця демократична політика ґрунтується на поширеності вихідної сировини в Італії та застосуванні інновацій у технології обробки натурального кварцу.

Поверхні кварцу Belenco мають розміри 3100×1520мм. Декори кварциту Беленка поставляються в Україну завтовшки 20 і 30мм.

Камені Belenco мають широкий спектр застосування. Вироби з кварциту Belenco стільниці, столи та журнальні столики, підвіконня, укоси та різні полиці, сходи у будинках та квартирах, а також облицювання підлоги та стін камінням Belenco - піднімуть Ваше житло на новий рівень життя і нададуть особливу розкіш приміщенню.

Екологічно чистий матеріал та його природні властивості надають виробам природної краси та вишуканості, що дозволяє їм бути одночасно функціональними, елегантними та практичними.

 

Наша компанія ТД Дюлон пропонує величезний вибір кварциту для різних виробів із каменю.

Подивитися зразки кварцитів від різних виробників Ви можете у нас в офісі.

м.Київ, вул.Васильківська, 30