Авант

Avant Quartz (Авант Кварц) – кварцовий камінь, який з'явився на ринку України у 2016 році.

Декори вражаючої краси кварциту Авант - це результат роботи величезної групи дизайнерів, які були натхненні унікальністю родовищ у французьких провінціях. У цьому штучному камені були втілені французький шарм, довговічність та вишуканість, які є невід'ємною частиною французьких традицій.

Avant Quartz складається на 90% з кварцу - одного з найтвердіших природних матеріалів, тому кварцит Авант перевершує за твердістю граніт та мармур.

Декори кварцового каменю Авант представлені у гранітній та мармуровій колекціях. І ми абсолютно впевнені, що якийсь із цих декорів обов'язково западе Вам у душу!

Насолоджуйтесь малюнком та вибирайте!

Фото декорів кварциту Avant у слябах можна переглянути ТУТ.

Кварцит Avant та вироби з нього.

Кварцовий агломерат Avant вважається екологічним та гігієнічним матеріалом, який має щільну однорідну структуру, у ньому повністю відсутні пори та мікротріщини. Таким чином, пил, бруд та жир не в'їдаються у поверхню виробів, які виготовлені з кварциту Avant. А це оптимальний варіант для тих, хто стежить за чистотою та порядком своїх приміщень. Avant Quartz – це сертифікований кварцит, який сміливо можна використовувати у кухонних приміщеннях, у медичних закладах, харчових блоках та дитячих закладах. Кварцовий камінь Avant Ви можете легко обирати для таких виробів, як стільниці и підвіконня, барні стійки и сходові групи (всередині приміщень), а також багатьох інших. А спеціалісти нашій компанії забезпечать Вам весь виробничий процес від А до Я (дизайн, вимірювання, виготовлення, монтаж).

Наш офіс знаходиться в Києві на вул.Васильківська, 30. Ми завжди будемо раді нашій зустрічі для обговорення Ваших ідей щодо виробам із кварциту.

І, звичайно ж, ми зможемо при необхідності організувати для Вас доставку кварциту або виробів з нього в будь-яке місто України.