Атем

Інноваційний напрямок «Атем» запущено вперше в Україні виробництво кварцового агломерату на базі високотехнологічного обладнання.

Кварцовий агломерат – це дивовижний матеріал, у якому унікальні властивості та краса натурального кварцу поєднуються з високими технологіями.

Кварцовий камінь Atem складається з 93% природного кварцу, 5% поліефірних смол та 2% барвників. В результаті такого сплаву було отримано матеріал, який має відмінну міцність. Твердість за шкалою Моосу складає 7 балів. Коефіцієнт водопоглинання кварцового агломерату не перевищує 0,02%. Цей найважливіший показник фізичних властивостей робить кварцовий камінь незамінним варіантом для використання у дуже вологих приміщеннях та виготовлення поверхонь, які контактують з водою.

Нижче представлена ​​колекція декорів кварцового каменю Атем.

Фото слябів кварциту Атем ви можете подивитись тут.

Найчастіше є всі або майже всі декори даного кварциту. А якщо раптом вподобаного Вам каменю немає, то це не біда, оскільки виробництво слябів Атем знаходиться в Україні, відповідно і за термінами поставки цей камінь виграє в імпортних.

Кварцит Атем та вироби з нього.

Кварцит Atem можна використовувати для виготовлення кухонних стільниць, шафок та стільниць для ванних кімнат, столів, офісних столів, стійок ресепшн, віконних підвіконь, ступенів для сходів, а також як плитка для підлоги та настінної плитки, виготовлення декоративної мозаїки.

Ще однією головною перевагою вітчизняного кварцового каменю «Атем» над імпортними є його ціна. На наш погляд, відколи з'явився Atem, вироби з кварциту може собі дозволити кожен.

Офіс нашій компанії ТД Дюлон знаходиться у Києві на вул.Васильківська, 30. Завжди будемо раді нашій зустрічі з Вами!

Бажаємо Вам вдалого Вам вибору каменю та довгої служби виробів із нього!

Атем