Кварцит (штучний камінь)

Кварцит та вироби з нього від компанії ТД Дюлон.

Наша компанія пропонує розглянути декори кварциту різних виробників.

Кожен виробник пропонує вимогливому клієнту та лінійку простих однотонних декорів та декори з імітацією натурального каменю. Таким чином, Ваш вибір залежатиме лише від Ваших потреб. Ми впевнені, що обов'язково знайдеться декор кварциту, який необхідний Вашому інтер'єру.

Ви можете зробити попередній вибір кольору та декору кварциту на нашому сайті. Але в будь-якому випадку рекомендуємо зайти до нас в офіс для того, щоб побачити вибраний камінь наживо. Не забувайте, що справжній колір каменю може відрізнятися від того, який показує монітор комп'ютера, планшета або мобільного телефону.

Штучний кварцовий камінь не рекомендується використовувати для екстер'єру, оскільки кварцит має властивість вигоряння на сонці. Але для інтер'єру це вибір №1. Пояснюється це фізичними характеристиками кварциту. Про них Ви можете прочитати, натиснувши на кожну з галерей. Тому сміливо можете замовляти вироби з кварциту і для кухні, і для дитячої, і для вітальні, і для ванної кімнати.

Штучний камінь (кварцит) - найкращий вибір для інтер'єру:

Офіс нашої компанії знаходиться у Києві на вул. Васильківська, 30. Завжди будемо раді зустрічі з Вами для обговорення Ваших кам'яних проектів!

А для попереднього розрахунку виробів Ви завжди можете зателефонувати нам за номерами телефонів: 0504109387, 0960189915.