Граніт (натуральний камінь)

Натуральний граніт та вироби з нього від ТД ДЮЛОН:

Наша компанія ТД Дюлон із задоволенням ознайомить Вас зі світом природного каменю – гранітами та лабрадоритами українських та зарубіжних родовищ. Україна багата на природні ресурси, у тому числі на родовища гранітів.

Українські граніти вважаються одними з найкращих за якістю у всьому світі. А лабрадорити українських родовищ із краси затьмарять багатьох зарубіжних.

Ви зможете купити необхідний з гранітів у Києві з наявності або замовити його незалежно від Вашого місця розташування. Якщо Вас цікавить доставка граніту по Україні, то ми легко зможемо надати Вам таку послугу.

Замовлення виконуються в максимально стислий термін, оскільки ми розуміємо, що час — це дорогоцінний ресурс, який ніхто не хоче втрачати.

Ми проведемо безкоштовну консультацію, зробимо калькуляцію вартості виробів, що Вас цікавлять, і звичайно ж виготовимо їх і встановимо у Вас на об'єкті при необхідності.

Таким чином, наша компанія надає послуги під ключ з виробництва та монтажу виробів із природного каменю.

Для виконробів, меблярів, архітекторів, дизайнерів і т.д. ми надаємо індивідуальні умови співпраці. Ми розуміємо, що головна цінність компанії — це люди, які працюють у цій компанії і люди, які з цією компанією співпрацюють. Тому ми цінуємо свою репутацію і цінуємо контакти, напрацьовані роками.

Наш офіс знаходиться у Києві на вул.Васильківська, 30. Завжди будемо раді зустрічі з Вами!