Гранітні стільниці для зони барбекю

Гранітні стільниці під час облаштування зони барбекю.

З настанням весни бажання проводити час на свіжому повітрі збільшується з кожним днем. І якщо Ви є щасливим власником свого будинку, то при облаштуванні літньої зони швидше за все замислюєтеся про те, як чудово буде збиратися тут всією сім'єю або з друзями, влаштовувати пікніки і готувати шашлики. Для Вашого затишку та комфорту під час таких сімейних чи дружніх посиденьок наша компанія ТД ДЮЛОН пропонує гранітні стільниці для  облаштування Вашої зони барбекю.

Крім того що стільниця з граніту безумовно буде повноцінним предметом екстер'єру, вона ще й виконуватиме всі необхідні функції робочої поверхні для приготування Вашої улюбленої смакоти. При цьому гранітні стільниці легко переживуть зимові морози протягом багатьох років. Так що першим плюсом стільниць із граніту є їх практичність. Другим дуже важливим плюсом є довговічність.

Замовити гранітні стільниці. для зони барбекю Ви можете у нашій компанії. При цьому Ви отримаєте безкоштовну консультацію, допомогу у виборі граніту (а вибрати, до речі, є з чого, так як і українські, і імпортні граніти всі дуже красиві), швидкі терміни поставки продукції, відмінна якість виготовлених виробів, а також монтаж під ключ!

Дізнатися вартість стільниць із граніту Ви можете зателефонувавши нам за номерами телефонів: +380444943717, +380504109387.

 

П.С. Фоніт граніт чи не фонить?

Є думка, що граніт є радіоактивним матеріалом, але це абсолютно необґрунтована думка. Воно, до речі, з'явилося саме тоді, коли на ринок України тільки-но почав заходити штучний камінь. За допомогою таких ось хитрих методів компанії-імпортери штучного каменю хотіли позбутися конкурентів-гранітників.

В Україні перебуває понад 200 родовищ граніту. Багато вітчизняних родовищ відносяться до першого класу природної радіації будівельних матеріалів. І лише 4 види українських гранітів відносять до другого класу радіації. Це Оріхівське (Brown Nut), Танське (Tansky), Токовське (Carpazi) та Янцевське (Real Grey). І майже всі українські граніти можна використовувати як для внутрішнього, так і для зовнішнього оздоблення. І лише 4 вказані вище види граніту рекомендується використовувати лише для зовнішніх робіт. Для повної впевненості при виборі граніту Ви можете вимірювати радіаційний фон, що випромінюється гранітом, використовуючи дозиметр. Наша компанія ТД Дюлон може надати вам таку можливість.