ВХІДНА ГРУПА З КАМ'ЯНЮ

Компанія «Торговий Дім «Дюлон» пропонує великий вибір вхідних груп з натурального каменю для прикраси Вашого будинку, офісу. У нас Ви можете вибрати не тільки елементи з каменю, але й визначити вигляд, колір та текстуру каменю, який найбільше підходить до Вашого інтер'єру. Також наша компанія пропонує послуги з проектування та монтажу вхідних груп із каменю.

ПОДИВИТИСЯ НАШІ РОБОТИ

Вхідна група з каменю – візитна картка Вашого будинку.

Вхідна група із каменю є важливим елементом архітектури. Вона складається з щаблів, підступів, парапетів, колон, підлоги, дверних порталів та інших архітектурних ідей та побажань замовника. Багато власників будинків не можуть визначитися з каменем для вхідної групи. Тому давайте розбиратися, який же камінь підійде для Вашого екстер'єру. А це може бути як граніт, так і мармур.

Гранітна чи мармурова облицювання виглядатиме просто шикарно на фасаді будинку, привертаючи захоплені погляди та інтерес до Вашої будівлі. Прикрашаючи парадний вхід вхідною групою з каменю не забувайте про перила і балясини. Адже додаткові декоративні елементи можна виконати з каменю, отримуючи таким чином завершений і гармонійний екстер'єр. Вхідна група з каменю радуватиме Ваші очі своєю візуальною картиною, а про практичність та довговічність каменю ми розповімо трохи нижче.

Вхідна група із граніту.

Найкращим матеріалом для зовнішніх елементів є граніт, оскільки він відмінно протистоїть будь-якій погоді та температурним перепадам. Граніт Ви можете побачити всюди: на вулицях, в метро, ​​на фасаді приватних та муніципальних будівель. А це все ж не просто. Причиною є висока зносостійкість і практичність натурального граніту. Вхідна група з граніту довговічна, а це величезний плюс для тих, хто цінує свій час, гроші та нерви. Наші спеціалісти виготовляють оригінальні вхідні групи з граніту. Тому що не буває двох однакових вхідних груп із натурального каменю. Навіть граніти з одного і того ж родовища з часом дуже відрізняються за розміром зерен і відтінку. Адже природа малює щодня щось нове, а час не стоїть дома.

Щаблі для вхідних груп найчастіше виготовляють із термообробленого граніту, а подступенки — із полірованого. Така конструкція, по-перше, виглядає дуже цікаво та красиво, а по-друге, є безпечною. Адже ніхто не хоче під час дощової погоди підсковзнутися на гранітній сходинці. І в той же час щаблі також можна виготовляти з полірованого граніту. У такому випадку з метою безпеки на полірованих гранітних щаблях роблять термосмуги. Ось вони таки не дозволяють на сходинці підсковзнутися. До речі, візьміть на замітку, що сходинки та підступені для вхідної групи можна зробити із двох видів граніту. Поєднання темних сходів з граніту зі світлими сходами створить враження легкості та легкості. А поєднання світлих сходів з граніту з темними підступами додасть ледарства в екстер'єр.

Вхідна група із граніту стане невід'ємною частиною Вашого будинку чи офісу. Саме її першою бачитимуть Ваші гості та відвідувачі. І саме вхідна група з каменю створюватиме одне з перших вражень про будівлю, яку вона прикрашає.

Вхідні групи з мармуру.

Вхідна група з мармуру стане центральним елементом дизайну Вашого інтер'єру чи екстер'єру. А наші фахівці втілять усі Ваші побажання у реальність. Створюючи вхідні групи з мармуру, наші майстри доповнять їх усілякими декоративними елементами з того ж чи іншого каменю, а також зі скла, дерева чи металу. А за бажанням замовника мармуру можна навіть надати ефекту старіння.

Мармур - це екологічно чистий камінь і не становить жодної загрози для здоров'я та життя людини. Цей камінь є сонячним, пропускаючи промені на глибину 5 см. Його пластичність дозволяє легко обробляти камінь. Тому з мармуру легко можна виліпити різну форму сходів, балясини та інших елементів вхідної групи. До речі, продумуючи проект вхідної групи з мармуру, не забувайте про плінтус. Цей такий візуально незначний, але конструктивно важливий елемент облагородить щаблі і доповнить їх особливим шармом.

Вхідні групи з мармуру завжди будуть дивувати своєю оригінальністю, екстравагантністю та аристократичністю. Так як вхідні групи з мармуру встановлюють набагато рідше, ніж вхідні групи з граніту, вони завжди запам'ятовуються. Вартість вхідної групи з мармуру є трохи вищою, ніж з граніту. Але саме це підвищує її статус.

Чому Вам варто замовити вхідну групу з каменю нашої компанії?

Наша компанія виробляє вхідні групи з каменю за допомогою сучасного обладнання та технологій. Ми пропонуємо Вам натуральний камінь найвищої якості з різних родовищ світу. Таким чином, висока якість каменю у поєднанні з високою якістю роботи дає можливість виготовляти та монтувати вхідні групи з каменю на високому професійному рівні.

Ціни на вхідні групи з каменю Ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за номерами телефонів: +380444943717, +380504109387. А також приходьте до нас у гості на філіжанку ароматного чаю або кави за адресою: м.Київ, вул.Васильківська, 30, оф.505. Обговоримо Ваші вхідні групи з каменю, запропонуємо вигідні умови співпраці, зробимо якісну роботу та за необхідності монтаж у будь-якому місті України.

 Вхідні групи із каменю. Наші роботи.