СУВЕНІРИ З КАМ'ЯНЮ

Наша компанія ТД ДЮЛОН займається виготовленням сувенірної продукції із каменю на замовлення.
ПОДИВИТИСЯ НАШІ РОБОТИ

Сувеніри з каменю — це чудові подарунки для рідних та близьких людей, а також малознайомих.

Дуже часто люди замислюються над подарунками для близьких. І ми можемо Вам у цьому допомогти. Це може бути підставка з мармуру для статуетки, або попільничка з натурального каменю, або фруктівниця для обіднього столу, або навіть підставка для годинника, горщик для квітів, а також цукерниця. Коштує таке задоволення не дуже дорого, тому Ви можете побалувати дорогих людей ексклюзивним подарунком.

Сувеніри із каменю: що ж вибрати?

Підставка з мармуру. Якщо Ви хочете здивувати затятого колекціонера різних фендеклюшок, то відмінним сувеніром для нього стане підставка з мармуру або іншого каменю для цих фендеклюшок). Статуетки (слоники, сови, лебеді тощо) почуватимуться як на п'єдесталі, якщо їх закріпити на гарній підставці. А колекціонери розпливатимуться в посмішці від отриманої візуальної картинки.

Фруктівниця з каменю. Здоров'я потрібно берегти змолоду. А правильне харчування — це один із важливих пунктів довгого та здорового життя. Дієтологи рекомендують з'їдати хоча б одну порцію фруктів на день (1 порція повинна поміщатися у Вашу долоню). Тому фруктівниця стане чудовим аксесуаром на Вашій кухні. І звичайно ж фруктівниця з каменю може стати чудовим подарунком для Ваших друзів та знайомих!

Цукерниця з каменю. Також чудовим подарунком абсолютно у будь-який будинок стане цукерниця з каменю. Особливо такий подарунок порадує ласунів-естетів, які люблять, щоб кожну деталь у будинку було розміщено на своєму місці: фрукти — у фруктівниці, цукерки — у цукерниці тощо. Таким чином, у будинку буде наведено красу та порядок.

Попільничка з каменю. Одним з ексклюзивних подарунків може стати попільничка з каменю (з мармуру чи оніксу, наприклад). Ви можете або вручити такий подарунок своєму другу, або встановити попільничку з каменю у себе в будинку, якщо часто любите приймати гостей, що палять.

Сувеніри з каменю можуть бути різними. Ви можете замовити у нас не тільки перераховані вище вироби, але й щось інше на Ваш розсуд. У будь-якому випадку сувенір із каменю стане чудовим презентом!

Для більш детальної консультації телефонуйте нам за номерами телефонів:

+38044-494-37-17, +38050-410-93-87!

 Сувеніри з каменю. Наші роботи.