СТОЛИ З КАМ'ЯНЮ

Столи з каменю — це вид продукції нашої компанії, яким ми пишаємося. По-перше, тому, що кожен стіл, який ми дбайливо вручали нашим замовникам, був унікальним — без повторів та копіювання. По-друге, за якість своєї продукції ми ручаємось головою. Наші майстри вкладають душу у свою роботу, тому наші вироби з каменю виходять зарядженими позитивною енергією. А по-третє, столи з каменю – це за замовчуванням гарні та функціональні предмети інтер'єру. Особливо якщо вони виготовлені з натурального каменю — граніту або мармуру.
ПОДИВИТИСЯ НАШІ РОБОТИ

Як Ви вважаєте, чому столи з каменю завжди будуть популярними? Першим природним матеріалом, який використовували людиною для будівництва, був камінь. А використання мармуру та граніту при виготовленні стільниць завжди цінувалося людьми ґрунтовними та забезпеченими. Кожен господар прагне створити комфортний інтер'єр своєї оселі, використовуючи натуральні матеріали. Стільниця з натурального каменю в інтер'єрі кухні або ванної кімнати, стіл у вітальні або журнальний столик з мармуру будуть говорити Вам про те, що в будинку живе справжній господар, поціновувач домашнього затишку.

Столи з каменю – прикраси Вашого інтер'єру.

Мармур – дуже красивий природний камінь. Використовуючи мармур можна створити справжні шедеври. Мармурові стільниці або журнали мармурові столики візуально збагатять інтер'єр вашого будинку. Поставте у вітальні стіл з мармуру і цим задайте особливу ніжність і таємничість вашому інтер'єру.

Столи з граніту на кухню - Це також відмінний варіант. Природний граніт створить атмосферу усамітнення із природою. Встановлюючи обідній стіл із граніту або стільницю з нього на дерев'яну основу, Ви будете впевнені в екологічності цих матеріалів. А в приміщенні, де готується їжа та обідає вся Ваша родина, це важливо, правда? І ще один плюс граніту ми поставимо за те, що на ньому не залишаються плями від кави, вина та інших барвників. На відміну від мармуру, наприклад. Але навіть якби й залишалися, то існує маса спеціальних засобів, які можуть захистити камінь від негативного впливу навколишнього середовища та від кривих рук Ваших домочадців)))

Якщо Вам хочеться більше кольору в кімнаті, замовте стіл з штучного каменю. Великий вибір відтінків, фактур та кольорів дозволить втілити будь-яку дизайнерську ідею в інтер'єрі Вашої оселі. При цьому столи з каменю будуть навіть практичнішими, якщо їх виготовлятимуть саме із штучного кварцового каменю. Адже цей матеріал не боїться подряпин та плям. Тому і встановлювати столи та стільниці з кварцового каменю можна абсолютно в будь-якому приміщенні будинку чи квартири.

Торговий дім "Дюлон» займається виробництвом стільниць для кухонних столів, а також виготовленням журнальних столиків на замовлення. Ми можемо запропонувати Вам величезний вибір матеріалів. А ціни на столи з каменю, сподіваємося, Вас приємно потішать!

 Столи із каменю. Наші роботи.