ПІДЛОГИ І ПЛИТКА З КАМ'ЯНЮ

Якою має бути підлога в будинку? Гарним, довговічним, не витратним в обслуговуванні, стійким до ударів, сколів та тертям, не боятися води та забруднень, бути безпечним. А яким має бути покриття для підлоги зовні будинку? Вимог до зносостійкості буде точно не менше. Тому відповідно до висунутих вимог і потрібно вибирати вид покриття для підлоги.

Наша компанія ТД Дюлон пропонує Вам покриття для підлоги з натурального або штучного каменю (граніту, мармуру, оніксу і т.д.)
ПОДИВИТИСЯ НАШІ РОБОТИ

Підлоги та плитка з каменю можуть бути як у будинку, так і зовні будівлі. Тому давайте розглянемо обидва варіанти.

Підлоги та плитка з каменю для приватного будинку чи квартири.

Підлоги в приватних будинках або квартирах найчастіше вистилають лінолеумом, ламінатом, паркетом або багатьма іншими покриттями для підлоги. Але ми хочемо Вам нагадати, що підлоги можна вистелити ще й каменем. Підлогове покриття з натурального каменю дуже красиво, довговічно та стійко до механічних навантажень.

Для внутрішніх робіт прийнято вибирати мармур для підлоги. Мармур – це природний камінь, екологічний матеріал та шалена краса в одному комплекті. Підлоги та плитка з мармуру прикрасять будь-який будинок, чи це приватне домоволодіння або громадська будівля. Якщо візитною карткою будь-якої будівлі є вхідна група, то підлога - це вже ціла презентація.

Підлоги з мармуру можуть бути різними. Найпростіший спосіб - це підлога з мармурової плитки. Причому мармурова плитка може бути як одного формату та кольору, так і різного кольору та формату. Тобто з розкладкою плитки з мармуру можна пограти та вибрати найкращий варіант. Є ще такі поняття як «мармурова розетка» та «мармурові килими».

Мармурова розетка  - це найчастіше конструкція круглої або овальної, рідше прямокутної форми, виконана на замовлення за ескізами замовника. У такому випадку мармурова розетка (панно) вважається ексклюзивним виробом, тому що подібного Ви не знайдете ні в кого іншого. Також, якщо Вам ніколи замислюватися над ескізами та малюнками на мармурі, то наша компанія може запропонувати вже готові варіанти. Мармурові розетки не роблять на всю довжину та ширину кімнати (холу). Тобто більшість підлоги викладається з основної плитки, а якесь особливе місце, яке хочеться виділити декоративним елементом, прикрашають мармуровою розеткою.

Мармурові килими також відмінно підійдуть для декорування вашої статі. Мармуровий килим може бути спроектований як на всю площу кімнати (холу, вітальні, ванної кімнати тощо), так і на невелику частину. Мармурові килими створять із підлоги Вашого будинку шедевр, у цьому точно впевнені.

Підлога та плитка з каменю для громадських будівель: торгових центрів, бізнес-центрів, офісних та муніципальних будівель.

Підлоги громадських будівель прийнято вистилати зносостійким та надійним матеріалом. Для цих цілей відмінно підійде як граніт, так і мармур або кварцит. Підлога з каменю стане не тільки гарною прикрасою будівлі, але й прослужить багато років. Цілісні плити натурального або штучного каменю використовують рідко через високу вартість, складність транспортування та монтажу. Для здешевлення використовують плитку, виготовлену з граніту, мармуру чи кварциту. До недоліків кам'яної підлоги можна віднести низьку температуру оздоблювального матеріалу та слизькість. Для усунення слизькості роблять протиковзкі смуги, таким чином питання стає вирішальним.

Підлоги та плитка з каменю — граніту, мармуру або кварциту — це завжди впевненість у надійності та зносостійкості покриття для підлоги.

Застосування каменю для екстер'єрів.

При проектуванні приватного будинку або будь-якої іншої будівлі замисліться не тільки про гарний інтер'єр, але і про гарний екстер'єр. Адже підлога та плитка з каменю можуть бути застосовані і зовні будівлі, а не лише всередині. Продовженням вхідної групи з каменю може бути і майданчик, покриття підлоги якого може бути укладене гранітною або мармуровою плиткою. Це надасть завершеного та гармонійного вигляду Вашому екстер'єру. При чому найчастіше для вулиці вибирають граніт, а не мармур, тому що граніт не вибагливий у догляді.

Можна грати як з кольором, так і з формою каменю, адже наша компанія ТД ДЮЛОН легко зможе виготовити для Вас плитку з граніту або мармуру будь-якої форми і розмірів. І звичайно ж Ви зможете замовити у нас послуги з укладання підлоги та плитки з каменю. А ми у свою чергу надамо Вам якісні матеріали та роботу.

Підлоги та плитка з каменю - це відмінне рішення при облаштуванні інтер'єрів та екстер'єрів. Вибравши камінь один раз, Ви закохаєтесь у нього назавжди!

 Підлоги та плитка з каменю. Наші роботи.