Підвіконня з мармуру

Підвіконня є не тільки функціональною частиною всієї віконної конструкції. При правильному оформленні та чіткому розміщенні дизайнерських акцентів, він перетворюється на важливий декоративний елемент кімнати. Популярні ранні пластикові підвіконня витісняються натуральною, кам'яною продукцією. Ця деталь інтер'єру завдяки сучасним технологіям може набувати різноманітних форм, граней та видів. Підвіконня з мармуру  виглядають як єдина монолітна плита. А за бажанням господарів будинку поверхня може бути матовою або глянсовою (відполірованою).
ПОДИВИТИСЯ НАШІ РОБОТИ

Підвіконня з мармуру – благородні та вишукані.

Підвіконня з мармуру завжди викликатимуть захоплення та захоплення, як у господарів будинку, так і у їхніх гостей.

Мармур вважається міцним, зносо-термо-і вологостійким каменем. Його шляхетність та вишуканість легко впишуться у будь-які інтер'єри, доповнюючи їх та розставляючи останні акценти. Вибираючи камінь для підвіконня, врахуйте кілька фактів:

  • Колір мармуру. В ідеалі він повинен гармоніювати із загальною кольоровою гамою приміщення.
  • Фактура каменю не повинна пригнічувати, а навпаки, стимулювати та радувати, надаючи позитивний вплив на людину.
  • Оскільки мармур має природні антисептичні властивості, не варто перестаратися із збиранням. Досить м'якої губки та води. Мармурові підвіконня не потребують агресивних хімічних очисників.
  • Звертайте увагу на породу каменю (наявність внутрішніх тріщин та включень), спосіб та якість обробки лицьової сторони. Неякісна робота буде одразу помітна.

Структура та візерунок мармуру створила сама природа. Вибираючи підвіконня з мармуру, врахуйте, що вони настільки красиві, що необхідність у довгих тюлях та горщиках квітів відпадає. Підвіконня з мармуру не потрібно ховати чи вуалювати. Навпаки, нехай вони стануть окрасою та «родзинкою» Вашого житла. Доречні підвіконня з мармуру в робочому кабінеті, вітальні, кухні та навіть дитячій кімнаті.

Підвіконня з мармуру та їх функціональні характеристики.

Крім естетичних властивостей мармур має і функціональні характеристики:

  • Дуже приємний на дотик і довговічний. Мармурові підвіконня при правильному встановленні та експлуатації прослужать не один десяток років.
  • Навіть якщо ви помістите мармурове підвіконня на сонячній стороні, можете бути впевнені, що з часом він не вигорить і не змінить колір.

Оскільки природна структура мармуру має пори, для захисту від вологи та більшої надійності поверхню каменю обробляють спеціальними просоченнями. Надалі бажано стежити за поверхнею підвіконня із мармуру.

Підвіконня з мармуру досить дорогі, але не на стільки, як багато хто думає. Тому не позбавляйте себе можливості радіти кожному новому дню біля віконця з розкішним мармуровим підвіконням. Дізнатись ціну на мармурові підвіконня з мармуру Ви можете, зателефонувавши нам за номерами телефонів +380444943717, +380504109387.

Встановлення підвіконня з мармуру краще довірити професіоналам. Вони чітко знають налагоджену схему та завжди діють за інструкцією. Самостійний монтаж загрожує пошкодженнями підвіконня, віконної рами або отвору, неповною герметизацією та подальшими протягами. Хочете зберегти нерви та гроші – довіряйте майстрам!

 Підвіконня із мармуру. Наші роботи.