Підвіконня з граніту

Підвіконня з граніту вдало впишуться в будь-який інтер'єр, зробивши його більш вишуканим та багатим, а атмосферу кімнати урочистою та затишною. Однак дизайнери зупиняють свій вибір на таких підвіконнях не лише через їхні естетичні якості. Кам'яне підвіконня досить міцне (граніт поступається міцністю тільки алмазу!) і невибагливий, відрізняється підвищеною волого-і термостійкістю. При його правильному встановленні та експлуатації термін служби становить понад 50 років. А це, погодьтеся, чимало.

У сучасному світі, в якому люди втомилися від штучності та ненатуральності, дизайнери знаходять нові рішення. Так, підвіконня з граніту (натурального каменю) у поєднанні з живими квітами створюють своєрідний оазис у кімнаті чи офісі. А їх міцність дозволяє розміщувати масивні глиняні горщики, важкі аксесуари та інші дрібнички. Білий пластик уже не в моді. А підвіконня з граніту виконано із природного, екологічно чистого матеріалущо сильно відрізняє такі підвіконня від тих, які виконані зі штучних матеріалів (МДФ, пластик). Буйство фактур, кольорів і відтінків граніту дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Текстурний малюнок зробить підвіконня ексклюзивним, надаючи йому самобутньої природної краси. Саме тому природний камінь давно і надовго полюбився як архітекторами, так і дизайнерами.

Підвіконня з граніту виглядають дорого та шикарно, підкреслюють відмінний смак господарів житла Вони вдало виглядатимуть як у вітальні, так і на кухні. Завдяки сучасним технологіям та полікристалічній структурі каменю можливе виготовлення підвіконь із граніту будь-яких розмірів, форм та конфігурацій. Не слід забувати, що гранітними плитами можна красиво декорувати віконні укоси або оформити зовнішні підвіконня (так звані відливи). Це актуально для будь-яких приміщень – ресторанів, кафе, магазинів одягу, приватних клінік.

Підвіконня з граніту – розкіш, доступна кожному.

Підвіконня з граніту гармонують із класичним, сучасним, мінімалістичним і навіть сільським стилем. Головне, підібрати той самий відтінок і правильний розмір. Ви побачите, як ваше вікно набуло другого дихання і заграло всіма фарбами життя. А от ретельного догляду за таким підвіконням не потрібно. Достатньо протерти його вологою ганчіркою і він знову сяє чистотою. Не потрібно використовувати жодних хімічних засобів для збирання, знежирювачів тощо. На відміну від пластику, граніт з часом не змінює колір, на ньому не утворюються плями та сліди застарілого бруду. Ну і не варто забувати про ексклюзивність - Ви не знайдете двох однакових підвіконь за колірним рішенням або за ідентичності візерунка на камені.

Стереотип нашої свідомості наказує підвіконням з натурального каменю високу вартість. Однак, це не так. Найчастіше такий підвіконня коштує дешевше якісного дерев'яного.

До встановлення кам'яних підвіконь (будь то граніт або мармур) є особливі вимоги, недотримання яких може призвести до псування підвіконня: потрібно переконатися в правильній установці віконної рами та всіх її рухомих частин, бетонна основа для встановлення підвіконня повинна бути рівною, необхідно ізолювати всі щілини між рамою та віконним отвором. У такому випадку, підвіконня з граніту радуватимуть вас не один рік.

Підвіконня із граніту. Наші роботи.

Дізнатися вартість підвіконь із граніту Ви можете, зателефонувавши нам за номерами телефонів:

+380444943717, +380504109387.