ОБЛИЦЮВАННЯ ЦОКОЛЯ КАМІННЯМ

Фасад будівлі – це перше, що помічають перехожі, перше, на що звертають увагу Ваші гості, та перше, що привертає увагу Вас як господаря будинку. А натуральний камінь, що використовується при облицюванні фасаду будівлі, надає будинку справді дорогий і презентабельний вигляд.

Ще однією перевагою натурального каменю є його виняткова сполучність з будь-якими видами матеріалів, що використовуються для оздоблення фасадів та створення ландшафтного дизайну.

Наша компанія ТД ДЮЛОН пропонує натуральний камінь (граніт, мармур або травертин) для облицювання фасаду Вашої оселі. А також ми можемо надати послуги з монтажу кам'яної плитки на фасад будівлі або тільки на цоколь, на Ваш розсуд. Працюємо ми не тільки в Києві, а по всій Україні, тому дзвоніть, не соромтеся)))
ПОДИВИТИСЯ НАШІ РОБОТИ

Облицювання цоколя каменем. Що потрібно знати?

Облицювання цоколя каменем або іншим матеріалом це перше, з чим потрібно визначитися при проектуванні зовнішньої обробки. Розкажемо Вам, чому варто задуматися саме про кам'яний варіант.

Цоколь - нижній ярус зовнішніх стін будинку, який захищає будівлю від механічних пошкоджень і забруднень. Тому важливо, щоб саме цоколь був фанерований якісними та надійними матеріалами.

Використання натурального каменю (граніту, мармуру) для зовнішніх робіт задумано самою природою. Адже саме природа створила такі умови у надрах землі, в яких дозрівають одні з найкращих ресурсів нашої планети.

Облицювання цоколя каменем – це красиво, практично та довговічно. А тепер докладніше.

Облицювання цоколя гранітом.

Облицювання цоколя гранітом — це вибір тих, хто любить вкладати свої фінанси у надійні та екологічні матеріали.

Граніт - дуже популярний природний матеріал, який застосовується при обробці фасадів. Граніт можна зустріти на фасадах різних будівель - від приватних до муніципальних. І це не просто. Адже граніт – це міцний та твердий, довговічний та красивий природний камінь. Цоколь із граніту практично не вимагає за собою ніякого додаткового догляду. Поряд із довговічністю, цей фактор є однією з головних переваг природного каменю. А кольорова гама гранітів українських та зарубіжних родовищ порадує кожного, адже вибрати є з чого.

Наша компанія ТД ДЮЛОН виготовить для Вас плитку із граніту необхідних розмірів та за необхідності зробить монтаж. До речі, облицювання цоколя каменем може бути здійснено не лише за допомогою звичайної плитки, але й за допомогою скелі з граніту, що виглядатиме оригінальніше.

Облицювання мармуром.

Облицювання цоколя мармуром - Це вибір тих, кому важливий статус, престиж, краса і надійність в одному, так би мовити, флаконі.

Мармур – це елітний природний камінь, який можна застосовувати при облицюванні цоколя та фасадів будівель. Мармур однозначно дорожчий за граніт, але при цьому візуально він також виглядає набагато багатшим. На мармурі видно відбитки часу у вигляді черепашок та різних інших включень на камені. Дивитися на цоколь, який облицьований мармуром, можна безкінечно, милуючись ним знову і знову. Є невеликий нюанс при виборі мармуру на фасад будівлі - це виділення часу та фінансів на догляд за ним. І в той же час зараз існує величезна кількість різних засобів для догляду за мармуром, які захистять його від пилу та бруду.

У нашій компанії Ви можете замовити не тільки мармурову плитку для фасаду будівлі, але й скелю з мармуру. При цьому облицювання цоколя каменем буде виглядати не просто супер, а неймовірно красиво. Адже скеля з мармуру не просто прикрасить фасад Вашої оселі, але й зробить його неповторним.

Облицювання цоколя мармуром не кожному по кишені, але в той же час - це внесок у успішне майбутнє будівлі, для оздоблення якого застосовується цей природний матеріал.

Облицювання фасаду каменем. 3 простих правила.

Облицювання фасаду каменем - це відповідальний момент при реалізації успішного проекту Вашої оселі або будь-якої іншої будівлі. Облицювання цоколя каменем, а також облицювання фасаду повністю має здійснюватися професіоналами за допомогою високоякісних матеріалів. Тому потрібно дотримуватись кількох простих правил.

Правило перше: висока якість каменю для фасадів. Наша компанія пропонує натуральний камінь (граніт або мармур) тільки найкращої якості. При виготовленні плитки або скелі з граніту чи мармуру відбувається вибірка каменю без тріщин, що вбереже цоколь чи фасад від непотрібної заміни каменю з часом. Адже зовсім не хочеться вкладати гроші двічі чи тричі під час будівництва будівлі.

Правило друге: якісні матеріали для укладання плитки та облицювання цоколя каменем, а також для облицювання фасаду. Якщо Ви вирішили вкласти гроші в надійні матеріали для обробки фасаду, то будьте ласкаві не економити на витратних матеріалах, таких як клей, затирка, сітки для армування і т.д. Адже яким би якісним та каліброваним за розмірами та товщиною не був би сам камінь, він легко зможе відвалитися за недотримання якості укладання, а також погодних умов.

Правило третє: облицювання цоколя каменем, а також облицювання фасадів каменем має виконуватися професіоналами-мулярами, які знають всі кам'яні нюанси. Звичайні плиточники не підходять для роботи з каменем. Так, візьмуть вони дешевше. Але так, якість роботи від дешевої ціни не покращає. Тому до вибору компанії-підрядника, яка для Вас робитиме оздоблення фасадів, підходить усвідомлено. Скупий платить двічі — цього ніхто не скасовував.

Як оформити замовлення на облицювання цоколя чи фасаду будівлі каменем?

Наша компанія ТД ДЮЛОН займається виготовленням та встановленням виробів із каменю з 2005 року. За цей час облицювання цоколя каменем стало одним із головних напрямів у нашій роботі. Для отримання консультації щодо вартості облицювання фасаду каменем Вам потрібно зателефонувати нам за номерами телефонів +380444943717, +380504109387. А також Ви можете приїхати до нас офісу, що знаходиться за адресою м.Київ, вул.Васильківська, 30.

Після калькуляції попередньої вартості ми виїжджаємо на виміри, ще раз все перераховуємо та оголошуємо Вам остаточну суму. Якщо Вас все влаштовує, то укладаємо договір та приступаємо до роботи.

Облицювання цоколя каменем – це не розкіш, це потреба. І ми зможемо Вам у цьому допомогти.

 Облицювання цоколя каменем. Наші роботи.