СХОДИ ТА СТУПЕНІ З КАМЕНЮ (граніту, мармуру та кварциту)

При виборі грунтовного, міцного і в той же час красивого матеріалу для обробки сходів зверніть увагу на камінь. Щаблі з каменю впишуться у будь-який інтер'єр. А різноманітність фактур і кольорів дозволить втілити в життя найсміливіші дизайнерські задуми. При цьому камінь екологічний та безпечний. Щаблі з каменю зовні значно «полегшують» всю конструкцію сходів, роблять її легкою, але водночас елегантною. Таке оздоблення добре виглядатиме в заміському будинку, на дачі, в квартирі та офісі. Немає межі фантазії!
ПОДИВИТИСЯ НАШІ РОБОТИ

Сходи та сходи з каменю – це красиво, практично та надійно.

Сходи та сходи з каменю відрізняються не тільки акуратним зовнішнім виглядом, але й відмінними міцними якостями. При цьому кам'яні сходи можуть бути цільними та накладними. У першому випадку вони є монолітною конструкцією, повністю готовою до установки. Вони міцніші та стійкіші до стирання, ідеально підходять для громадських приміщень з високою прохідністю. А ось накладні сходи накладаються на готовий ступінчастий марш. При цьому самі сходи можуть бути бетонними або цегляними. Обидва види можна полірувати, тоді камінь стає більш глибоким, насиченим відтінком і набуває характерного «дзеркального» блиску. Після полірування не забудьте подумати про протиковзкі покриття. Але проблем із цим не виникне – сьогодні існує безліч варіантів. Буде з чого вибрати.

Широкий вибір натурального та штучного каменю, інноваційні технології в обробці каменю, індивідуальний підхід до клієнтів дозволяє створювати унікальні, ексклюзивні сходи та сходи з каменю, що стають справжніми прикрасами будинків, офісів, будівель.

Сходи з мармуру – розкішно та функціонально.

Якщо у своєму будинку Ви бажаєте створити високу, розкішну та аристократичну атмосферу, використовуйте якісні оздоблювальні матеріали. Сьогодні все більшої популярності набуває натуральний мармур. Сходи з мармуру вигідно підкреслює не лише спроможність господарів, а й їхній бездоганний, витончений смак.

Сходи з мармуру органічно впишеться в інтер'єр заміського особняка чи квартири. Крім зовнішньої помпезності, щаблі з мармуру мають ряд фізичних переваг, оскільки мармур вважається дуже «теплим» каменем. Він швидко нагрівається, пропускаючи тепло на 5-7 мм углиб. А багатство фактур, унікальність та неповторність мармурового малюнка дозволить створити бажаний дизайн та оформити будинок красиво, затишно та багато. Сходи з мармуру перетворять інтер'єр абсолютно будь-якої будівлі. При цьому не варто забувати, що мармур – це природний матеріал. А значить, він абсолютно нешкідливий і зберігає в собі чисту та первозданну енергію.

Сходи з мармуру – чудовий вибір для тих, хто цінує ексклюзивну якість.

Сходи з граніту – вишукано та ошатно.

Лестниця з граніту виглядатиме вишукано та елегантно. Вона стане окрасою будинку, і вдало впишеться у будь-яке стилістичне рішення. Сходи з граніту благородні, але в той же час скромні. Простота та елегантність її дизайну не потребує додаткових декоративних елементів у вигляді різьблення або кування.

Граніт являє собою природний камінь із зернистою фактурою та різноманітним забарвленням. Він ідеально підходить для виготовлення предметів екстер'єру та інтер'єру. Тому сходи із граніту можуть бути встановлені як усередині будівель, так і зовні. Зовнішні сходи з граніту (або мармуру) ще називають вхідними групами. Так як полірований граніт досить слизький, то сходи найчастіше роблять із термообробленого граніту, а подступенки - з полірованого. Або ж на сходах із полірованого граніту можна зробити протиковзкі термосмуги. Зовнішні сходи з граніту є візитівкою будинку, оскільки однією з перших привертають увагу гостей.

Сходи з граніту – відмінний вибір для тих, хто цінує надійність та довговічність.

Сходи з кварциту – шикарно та довговічно.

Сходи з кварциту поки що не набрали величезної популярності, а дарма. Адже кварцит – це інноваційний матеріал – дуже міцний, твердий та зносостійкий штучний камінь. Він за своїми характеристиками багато в чому перевершує натуральний камінь. При цьому можна підібрати шикарні декори, де малюнок на кварциті імітує малюнок та фактуру натуральних мармуру та граніту. Єдиний мінус – виробники кварцового каменю не рекомендують використовувати його для зовнішніх робіт. Причиною є те, що кварцовий камінь може вигоряти на сонці, але це не точно. У будь-якому випадку кварцит легко витримає високі експлуатаційні навантаження у вигляді великих потоків людей, тому сходи з кварциту стануть відмінним рішенням як з точки зору стилю, так і практичності.

Сходи з кварциту - це відмінний вибір для офісних та муніципальних будівель, торгових центрів і звичайно ж для приватних домоволодінь та квартир.

Як замовити сходи або сходи з каменю?

Сходи та сходи з каменю – це один із найзатребуваніших напрямків у роботі нашої компанії. "Торговий дім "Дюлон» займається виготовленням сходів та сходів з каменю на замовлення за індивідуальними розмірами. При цьому форма щаблів може бути абсолютно різною: хоч прямою, хоч радіальною, хоч зовсім нестандартною. Наші майстри виїжджають на виміри та при необхідності роблять шаблони сходів. Потім слідує виготовлення всіх необхідних деталей і при необхідності монтаж. До речі, якщо Ви не з Києва та Київської області, то це не проблема. У такому разі є кілька варіантів співробітництва:

1) виміри, виготовлення, монтаж під ключ здійснюється співробітниками нашої компанії;

2) якщо у Вас вже є свої монтажники (вони ж і замірники, до речі), то на наші плечі лягає процес виготовлення. А всі готові кам'яні деталі вирушають перевізниками до будь-якого міста України.

Сходи та сходи з каменю – це чудове вкладення у надійне майбутнє свого будинку. А дізнатися ціну на сходи та сходи з граніту, мармуру або кварциту Ви можете зателефонувавши нам на +380444943717, +380504109387. А також приїжджайте для обговорення своїх кам'яних проектів до нас в офіс до Києва на вул. Васильківській, 30.

 Сходи та сходи з каменю. Наші роботи.