КАМІНИ З КАМ'ЯНЮ

Компанія Торговий Дім «Дюлонспеціалізується на виробництві камінів з натурального каменю. Втілюючи найнезвичайніші дизайнерські ідеї, ми створюємо камінні портали з різьбленням з натурального мармуру, граніту або оніксу. Великий асортимент матеріалу, його кольори та фактури дасть можливість вибрати камінь, який підкорить Ваше серце.
ПОДИВИТИСЯ НАШІ РОБОТИ

Камін - це джерело енергії, тепла та затишку для Вашої оселі.

Каміни з каменю можна без перебільшення назвати аристократичною елітою опалювальних конструкцій. Каміни є символом престижу і, звичайно, сімейного благополуччя. Камін з каменю стає кращою окрасою будь-якого приміщення, робить його теплим, затишним та неповторним. Погортати цікаву книгу біля каміна або провести час у колі сім'ї біля осередку, що потріскується — це завжди приносить шалене задоволення.

Додайте у свій будинок трохи шарму та неповторного стилю, встановивши камін із натурального каменю. Це може бути камін, облицьований мармуром, оніксом, травертином або гранітом – на Ваш розсуд. Камін з каменю буде для Вас не лише джерелом тепла та енергії, а також джерелом затишку та гармонії у сім'ї.

Види камінів із каменю.

Камін із мармуру однозначно стане родзинкою вітальні чи будь-якої іншої кімнати Вашої оселі. Натуральний мармур - дуже гарний камінь, кожна його завитка і жилка є неповторними, як і сама природа. Мармур вже давно сподобався дизайнерами інтер'єрів за його перевагу у світі каменів. А камін із мармуру стає не лише джерелом тепла та затишку, а й надає приміщенню особливого багатства. До речі, зовсім незвично може виглядати камін із мармурової скелі (Дивіться в наших роботах).

Камін із онікса — це завжди щось ексклюзивне, чого більше немає ні в кого іншого. Цей матеріал дуже цікавий своїм малюнком, різноманітністю фактур та кольору. Додатково до каміна з оніксу можна спроектувати цікаве підсвічування, що додасть загадковості інтер'єру. Онікс сам по собі прозорий, тому підсвічування зробить Ваш камін чарівним. Підсвічування для виробів з оніксу є свої секрети, але це вже зовсім інша історія.

Камін із травертина завжди виглядає незвично і навіть трохи самобутньо. Так як травертин - це, так би мовити, недозрілий мармур, то камін із травертину стає абсолютно оригінальним предметом інтер'єру. Світлі відтінки каменю, унікальні жилки, пори та тріщини у структурі травертину створюють відчуття дотику з натуральністю природи та її неповторністю. При цьому ціна на каміни з травертину набагато привабливіша, ніж на каміни з мармуру і тим більше з оніксу.

Камін із граніту завжди виглядає благородно та розкішно. Граніт - це природний екологічний матеріал, тому якщо Ви є прихильником всього натурального, то камін з граніту - це те, що Вам потрібно. При цьому вартість камінів з граніту дуже демократична, адже в Україні відкрито величезну кількість родовищ природних гранітів. А вітчизняний камінь завжди виграє за ціною імпортного.

Форми камінів із каменю.

Каміни з каменю можуть бути абсолютно різноманітних форм та конфігурацій. При цьому ми жодного разу не повторювалися, і кожен зроблений нами камін був унікальним у своєму роді. Каміни з каменю можуть бути як низькими, так і високими як вузькими, так і широкими, як круглими, так і прямими. Великою популярністю користуються кутові каміни. Установка кутового каміна дозволить заощадити місце і додати розкоші в інтер'єр. А якщо габарити кімнати дозволяють, то основний камінний портал з каменю можна встановити біля топки, а з боків розставити так звані крила, які додадуть нотку вишуканості інтер'єру. До речі, якщо Ваш камін зроблений зовсім не з каменю, а виліплений з гіпсу, приміром, то ушляхетнити його можна гарною камінною полицею з мармуру або іншого натурального каменю.

Ви можете розповісти нам про свої побажання і ми будемо раді втілити камін з каменю Вашої мрії в реальність.

Каміни з каменю: як оформити замовлення.

Каміни з каменю для будинку, квартири або котеджу Ви можете замовити у нас офісі (Київ, вул. Васильківська, 30) або зателефонувавши за номерами телефонів +380444943717, +380504109387. Зробіть замовлення на камін із каменю та надайте все інше нам. І наші фахівці проведуть усі необхідні роботи з виготовлення та встановлення обраного Вами варіанта.

Каміни із каменю. Наші роботи.