ГРАНІТНИЙ БРУЧАТКА

Гранітна бруківка – матеріал для ландшафтного дизайну та мощення, який зараз по праву займає лідируючі позиції серед інших матеріалів.

Саме в гранітній бруківці поєднується економічність, екологічність, довговічність та міцність, а також неперевершений зовнішній вигляд.

Гранітна бруківка переважно використовується для мощення доріжок, алей, бруківок, площ, тротуарів, стежок тощо. Спектр використання цього матеріалу дуже широкий.

Гранітна бруківка – надійний матеріал для дорожнього покриття.

Чому гранітна бруківка економічна, адже граніт - далеко не найдешевший матеріал? Відповідь проста: гранітна бруківка може бути навіть не десятиліттями, а століттями.

Адже за міцністю та довговічністю з гранітом не зрівняється жоден натуральний камінь. Відповідно, якщо ви зробите вибір на користь гранітної бруківки, Вам не доведеться витрачати гроші на реконструкцію та ремонт покриття, ніж ви і заощадите пристойну суму. Так, сумарні витрати на покриття з гранітної бруківки обійдуться вам приблизно в 7 разів дешевше ніж покриття з асфальту або бетону.

Також покриття з гранітної бруківки має особливий характер. Він надає будь-якому ландшафту нотки аристократизму, адже саме цей матеріал здавна використовувався багатими та високопоставленими людьми.

Види бруківки із граніту.

В архітектурі та ландшафтному дизайні використовують такі види гранітної бруківки:

Колота гранітна бруківка використовується для мощення садових доріжок та різних під'їзних майданчиків. Лицьова частина покриття з колотої бруківки має явну нерівність, що надає їй особливого вишуканого вигляду. Це один із найвигідніших видів гранітної бруківки.

Колота гранітна бруківка може бути зроблена двома способами:

1) колота звичайна - Виготовлена ​​з бута-бруківками без попереднього розпилу на сляби. Якість такої бруківки найнижча, відповідно низька ціна.

2) колота з відходів виробництва — це колота бруківка покращеної якості, оскільки вона може мати пиляні сторони. При цьому пиляні сторони можуть бути не паралельними. Тому, як і в попередньому варіанті, укладання бруківки рівними рядами не вийде. І будуть шви по 2-3см у зв'язку з тим, що розміри колотої бруківки можуть коливатися.

Пиляна гранітна бруківка, навпаки, є показником високого статусу власника. Вона коштує дорожче, що обумовлено труднощами обробки за допомогою спеціальних дисків з алмазним напиленням, які також відрізняються високою ціною. Всі 6 сторін у такої бруківки пиляні, а верх термооброблений. При цьому заявлені виробником розміри бруківки можуть коливатися максимум на 1-2мм, тому укладання рядів буде рівним і чітким з мінімальною шириною швів.

Пиляно-колота бруківка є чимось середнім між вищепереліченими видами. Вона чудово підійде для мощення доріг та тротуарів. Пиляно-колота гранітна бруківка може бути виготовлена ​​двома різними способами:

1) пиляно-колота з олівця - даний тип гранітної бруківки має 4 пиляних сторони по периметру і колоті сторони зверху та знизу. Таким чином, геометрія сторін буде дотримана, і ряди при укладанні виходитимуть рівними та красивими.

2) пиляно-колота зі слябу - Така бруківка має тільки 2 пиляних сторони (верхню і нижню), а по периметру сторони колоті. Верх бруківки термообробляється, що надає протиковзного ефекту дорожньому покриттю.

Як купити гранітну бруківку?

Для того, щоб уточнити наявність та ціну, а також зробити замовлення на бруківку, Ви можете зателефонувати нам за номерами телефонів +380504109387, +380444943717. Оплата можлива як готівкою, так і за безготівковим розрахунком. Укладаємо договір, виконуємо його умови щодо термінів поставки та за необхідності робимо доставку до будь-якого міста України. А офіс компанії знаходиться в м.Київ, вул.Васильківська, 30, де ми завжди чекаємо на чашку ароматного чаю або кави для обговорення Ваших проектів.