Бордюри із граніту

Бордюри з граніту використовують у будівництві доріг. Бордюр - це профільний роздільник між проїжджою частиною та тротуаром. Матеріал, який використовують при виробництві бордюрів, є дуже міцним та красивим оздоблювальним матеріалом.. Бордюр із граніту морозостійкий, має високу щільність, в мінімальній кількості вбирає воду, на нього майже не впливають ультрафіолетові промені, він стійкий до стирання.

Бордюри з граніту чудово справляються із завданням зонування території.

Наша компанія «Торговий дім «Дюлон» займається виготовленням, а також укладанням бордюрів із граніту.

Бордюри із граніту – важливі елементи при будівництві доріг.

Бордюри з граніту - Це можливість зберегти красу та вишуканість Вашого тротуару на десятки років. Граніт - це міцність, довговічність, невибагливість у догляді та можливість повторного використання (оскільки граніти з бордюру легко можна демонтувати і поставити заново).

Камінь, з якого наша компанія робить бордюри, видобувається з українських родовищ, має високі фізико-механічні характеристики та має різноманітні кольори та фактури на будь-який смак. Гранітні бордюри більш практичні за бордюри, виготовлені з інших матеріалів (пластик, кераміка, цемент, піщаник).

Підбираючи граніт для тротуарного бордюру, не забудьте звернути увагу, з якого матеріалу зроблено покриття дороги та тротуару. Адже зрештою потрібно отримати не лише зносостійку тротуарну огорожу, а й гарний зовнішній вигляд вулиці чи дороги.

Розміри бордюрів із граніту.

Є кілька типових розмірів гранітних бордюрів. Перерахуємо їх у порядку.

ДП 1. Розміри за ГОСТом: висота * ширина * довжина = 300 * 150* (700-2000) мм. Такі бордюри із граніту Ви можете побачити на будь-якій міській вулиці. Бордюри розміру ГП1 призначені для запобігання проїжджій частині від внутрішньоквартальних проїздів, тротуарів і газонів.

ДП 2. Розміри за ГОСТом: висота * ширина * довжина = 400 * 180* (700-2000) мм. Це вузькоспеціалізовані типорозміри гранітних бордюрів. Їх використовують на з'їздах, розподільних смугах та у тунелях.

ДП 3. Розміри за ГОСТом: висота * ширина * довжина = 600 * 200* (700-2000) мм. Це також вузькоспеціалізовані типорозміри гранітних бордюрів. Їх застосовують на мостах та шляхопроводах.

ДП 4. Розміри за ГОСТом: висота * ширина * довжина = 200 * 100* (700-2000) мм. Бордюри з граніту розміру ГП4 застосовують при огорожі пішохідних тротуарів, газонів та клумб.

ДП 5. Розміри за ГОСТом: висота * ширина * довжина = 200 * 80* (700-2000) мм. Гранітні бордюри розміру ГП5 також застосовують при огорожі пішохідних тротуарів, газонів та клумб.

ДПВ. Розміри за ГОСТом: висота * ширина * довжина = 200 * 150* (700-2000) мм. Це гранітний бордюр, що рідко зустрічається. Його використовують при облаштуванні в'їздів із проїжджої частини вулиці на тротуари. І найчастіше форма такого бордюру скошена з одного боку для легшого заїзду на нього автомобіля.

ЦК 5.  Розміри за ГОСТом: висота * ширина * = 300 * 150. Гранітні бордюри розміру ГК5 виготовляються криволінійними з радіусом дуги 5метрів. Бордюр із граніту такого розміру та форми застосовують на закругленнях.

ЦК 8.  Розміри за ГОСТом: висота * ширина * = 300 * 150. Гранітні бордюри розміру ГК8 виготовляються криволінійними з радіусом дуги 8метрів. Бордюр із граніту такого розміру та форми також застосовують на закругленнях, наприклад для відділення проїжджої частини внутрішньоквартальних доріг від тротуарів.

Типові розміри бордюрів із граніту затверджені ГОСТом для облаштування проїжджої частини вулиць та міст. А на своїй приватній території для оформлення клумб та доріжок Ви можете встановити бордюри із граніту індивідуальної форми та розміру. І наша компанія може Вам у цьому допомогти.

Офіс компанії ТД Дюлон знаходиться в місті Київ на вул.Васильківська, 30. А дізнатися ціну на бордюри з граніту Ви можете, зателефонувавши нам за номерами телефонів +380444943717, +380504109387.