Про нас

Компанія Торговий Дім «ДЮЛОН» займається виробництвом та продажем природного та штучного каменю протягом більше 10 років. Великий досвід, сучасне обладнання та інструменти відомих європейських фірм, грамотне керівництво та висококласні майстри – все це дає можливість якісно та вчасно виконувати всі замовлення. Виробнича база підприємства знаходиться у Києві.

Власне виробництво дозволяє запропонувати широкий асортимент виробів з каменю. стільниці, каміни, фонтани, сходові групи, підвіконня, меблі, плитку, бруківку, бордюри, колони, капітелі та багато іншого. Ми надамо Вам можливість вибрати матеріал із великого асортименту натурального каменю багатьох українських, а також зарубіжних родовищ. Що стосується штучного каменю, то компанія надає для вибору кварциту з усіх відомих виробників кварцового каменю. ТД «Дюлон» надає повний комплекс послуг, пов'язаний з обробкою натурального каменю: від дизайну та розробки технічного завдання до встановлення та догляду за каменем. На м'яких породах граніту та будь-яких видах мармуру ми виготовляємо барельєфи, скульптури, гравіювання, різьблені роботи як машинною, так і ручною обробкою. Колектив підприємства включає фахівців та майстрів високого рівня, які мають великий досвід роботи у будівництві. Підприємство виконує замовлення великих компаній та підприємств, а також приватних осіб. Ми допоможемо Вам з доставкою та встановленням виробів.

Вироби з натурального та штучного каменю
Чаша для бювету

Серед найбільших здобутків компанії хотілося б виділити такі роботи: виготовлено чашу для бювету при храмі Різдва Богородиці на Березняках (м.Київ);

Вироби з натурального та штучного каменю
стільниця

Розроблено дизайн та виготовлено стільницю під найбільший самовар у світі, занесений до книги Рекордів України (м.Харків);

Викладено гранітною плиткою підлоги у храмі Казанської Божої матері у Фролівському монастирі (м.Київ); створено вхідну групу в автоцентрі «Вінер-Форд» на Московському проспекті (м.Київ); встановлені гранітні вироби в адміністративно-житловому комплексі у Києві за адресою вул. Жилянська, 59; виготовлений фонтан для приватного котеджу (м. Дніпродзержинськ); встановлені бордюри біля Бізнес-центру по вул. Воровського, 24 (м.Київ); і багато іншого.

Наш девіз – якісно та красиво втілювати у життя архітектурні проекти, заощадивши гроші клієнта.

Завдяки співпраці з нашою компанією, наші клієнти суттєво скорочують невизначеність та ризик при реалізації архітектурних проектів, одночасно оптимізуючи свої виробничі витрати.
Індивідуальний похід до кожного клієнта. Лояльна система знижок.